השערוריה הגדולה בתולדות המדינה נחשפת

Dynamic play button

השקרים וההסתרות של מידע קריטי הביאו לאסון לאומי שהורס משפחות עד היום. אבל זה לא חייב להימשך כך. צפו בסרטון וגלו מה כל אחד מאיתנו יכול לעשות כדי לעצור את העוול הזה ולהציל את הילדים האלה.

האם ידעתם שכאן בישראל, נהרגים כל יום מעל 100 ילדים? איך יכול להיות שדבר כזה קורה? הוא קורה כי מסתירים מאיתנו מידע קריטי, שהיה יכול להציל את החיים של הילדים האלה. אז מה בדיוק מסתירים?

למשל, אף אחד לא אומר לאישה לפני הפלה, שכבר ביום ה-21 להריון, התינוק שברחם שלה חי והלב שלו פועם!

מה עוד לא מספרים לנו? שכבר ברגע ההפריה, הרגע שבו הזרע של הגבר מתאחד עם הביצית של האישה, מתחילים חיים חדשים של בן אדם, עם DNA חדש, ייחודי רק לו.

מה שלא מספרים, זה שכל "הפסקת הריון" — הפלה, בעצם מסיימת חיים של בן אדם. 

בן אדם שהיה יכול להיות איתנו, להיות הבן או הבת שלנו, אדם שאין עוד אחד כמוהו. אדם עם עתיד ועם יכולת לתרום לחברה. אדם שהחיים שלו הם מתנה.

נכון, יש הרבה חששות ולחצים שבגללם עושים הפלה — לחצים משפחתיים, כלכליים, חברתיים — אבל לפני הכל, צריך לזכור שמדובר בחיים של בן אדם. זה לא איזה "גוש תאים" שם ברחם — זה התינוק שלכם. הוא כבר חי ועומד לצאת לאוויר העולם! איך אפשר להחליט לעשות הפלה ולשים קץ לחיים שלו?

אז מה בעצם קורה ב"הפלה"? מה באמת עושים לאם ולתינוק? פה, אנחנו מגיעים לעוד משהו שמנסים להסתיר מאיתנו. אבל הגיע הזמן לחשוף את זה.

כשאומרים לכם "הפלה תרופתית", המשמעות היא שמרעיבים את התינוק למוות. איך עושים את זה? מנתקים אותו מהזרמת דם ומהזנה, עד שהוא גוסס ומת. האם סובלת מצירים חזקים ומדימום רב, שדוחפים את התינוק החוצה מרחמה, בדרך כלל לאסלה. 

וכשאומרים לכם "הפלה בשאיבה", המשמעות היא שקורעים את התינוק לגזרים, כולל הרגליים, הידיים והלב הפועם שלו. איך עושים את זה? משתמשים במכשיר שאיבה עוצמתי פי 20-10 משואב אבק ביתי, ואת שאריות האיברים שלו, מגרדים מהרחם.

כשאומרים לכם "הפלה בגרידה", המשמעות היא שתולשים את איברי התינוק, אחד אחד. איך עושים את זה? מפרקים את כל איברי גופו במלקחיים מפלדה, מועכים את הראש והמוח, ומוציאים את כל החלקים מהרחם.

וכשאומרים לכם "הפלה בזירוז לידה", המשמעות היא שמזריקים לתינוק חומר שגורם לו מוות בדום לב. לאחר מכן, נותנים לאם חומר שגורם לה לעבור צירים ואת כל התהליך הכואב של לידה רגילה — רק שבמקרה הזה, היא יולדת תינוק מת.

אנחנו יודעים שלא פשוט לצפות בכל מה שראינו ושמענו עכשיו. אבל זו האמת.

40,000 תינוקות יקרים מאבדים כך את חייהם בארץ בכל שנה — יותר משני מיליון מאז קום המדינה! אבל זה לא חייב להימשך ככה. יש משהו שכל אחד מאיתנו יכול לעשות. 

אם את בהריון לא מתוכנן, אנחנו מבינים — זה לא קל. אבל חשוב לנו שתדעי: את לא לבד. את מוזמנת לקבל ייעוץ וליווי אישי.

ואם הייתם מעורבים בהפלה, ואולי אתם מרגישים תחושות של אשמה או חרטה, אז תדעו שיש בשורות טובות: אפשר להשתחרר מזה. אפשר למצוא ריפוי. בואו נדבר. 

התקשרו אלינו ונשמח לעזור. אנחנו כאן בשבילכם. 058-6040060

אז עכשיו כשאנחנו יודעים את האמת על הפלות, כל אחד מאיתנו צריך להחליט: להישאר אדיש ולשתוק, או לקום ולזעוק למען אלה שאין להם קול.

אנחנו חייבים לעצור את העוול הנורא הזה. אנחנו חייבים להציל את החיים של התינוקות האלה.

באתר שלנו תוכלו לצפות בסיפורים מרגשים, למצוא תשובות לשאלות בנושא, ועוד דברים מעניינים. אתם ממש יכולים להציל חיים בכך שתפיצו את המסר הזה — אז עשו לייק, שתפו, עקבו והירשמו,

וביחד נעשה את השינוי ונציל חיים של אלפי תינוקות בישראל! זה בידיים של כולנו!

What could be more important than saving lives? You can be a part of bringing life to Israel – life for children in the womb, and eternal life for all through the Gospel of the Messiah.
Join us!
Support
Partner with us in our Pro-Life & Gospel Campaign in Israel.
Get our newsletter
Don't miss out on the stories of God's wonderful works in Israel!
God promised an awakening in Israel that would bring “life from the dead” to the world (Romans 11).
And it’s just beginning.
Join the movement!
Support
Partner with us in bringing the Gospel of Life to Israel.
Get our newsletter
Don't miss out on the stories of God's wonderful works in Israel!
A pile of "supernatural or just remarkable?" booklets.
FREE
E-BOOK

GET OUR NEWSLETTER